Pechowa inauguracja sezonu

Pechowo zaczyna się dla Piasta sezon 2017/2018.

Najpierw problemy z boiskiem i przekładanie meczu na wyjazd, teraz dokładamy do tego stratę punktów niemal sprezentowaną rywalowi.

Czarni Brzeźno - Piast Grodziec 2:1 (1:0)

Kadra meczowa: Kamil Rezler, Karol Andrzejewski, Arkadiusz Czapczyk (K), Rafał Latański, Daniel Matusiak (85' Dominik Szubert), Krystian Paprocki, Daniel Pięciak, Bartosz Wysocki (70' Przemysław Klinowski,) Kamil Rosiak (56' Jacek Andrzejewski), Szymon Szczepanowski (65' Przemek Przespolewski), Jakub Torczyński (46' Bartek Torczyński),
Rezerwowi: Eryk Gierałka, Grzegorz Łyczak

Mecz był typowym meczem dla pierwsze kolejki zmagań ligowych, zaczęliśmy dość nerwowo nie potrafiąc przełożyć przedmeczowych założeń na sytuacje boiskowe. Obie drużyny stwarzały zagrożenie pod bramką głównie po błędach przeciwnika. Niestety dla nas popełniliśmy tych błędów więcej, po pierwszej połowię którą przegraliśmy 0:1 na drugą drużyna wyszła zmotywowana i przez niemal 15 minut nie schodziliśmy z połowy rywala, jednak nie udało się tego przełożyć na bramki, za to przypadkowa akcja pod naszą bramką po indywidualnym błędzie jednego z obrońców przyniosła bramkę gospodarzom. Gol na 0:2 kompletnie rozbił naszą grę, dopiero około 80 minuty końcówce udało nam się nawiązać kontakt trafić do bramki na 1:2 za sprawą Daniela Pięciaka. Niestety tylko na tyle było nas stać tego dnia.

Już w najbliższy weekend wyjazdowy mecz z Orlikiem Miłosław.